Kann finanse

Kancelaria biegłego rewidentabiuro rachunkowe

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywałam w średniej wielkości firmie audytorskiej zajmującej się badaniem sprawozdań finansowych oraz księgowością firm o różnym przekroju działalności. W 2013 roku założyłam swoje biuro rachunkowe KAAN Finanse, a aktualnie Kancelarię Biegłego Rewidenta, wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 4061. W 2015 roku zostałam wpisana na listę biegłych rewidentów, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 13023.

Moja wieloletnia praca w kancelarii zajmującej się badaniem sprawozdań finansowych oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych, pozwoliła mi na zdobycie sporego doświadczenie w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych firm o różnych profilach działalności oraz na wdrożenie się w problemy i trudności dotyczące prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Praca ta nauczyła mnie również odnajdowania się w gąszczu przepisów prawnych, ustaw, rozporządzeń i interpretacji podatkowych. Ponadto zdobyłam umiejętność interpretacji odpowiednich przepisów prawnych, a później przedłożenia ich na księgi rachunkowe firmy. Umiejętność ta w przypadku zmieniających się polskich przepisów prawnych jest niezwykle ważna i przydatna.

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwoliły mi na krok do przodu i sprawdzenie swoich umiejętności na "własnej skórze". W ten sposób powstała Kancelaria  Biegłego Rewidenta KAAN Finanse jako firma audytorska oraz biuro rachunkowe. Moja  działalność została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 4061.

 

Zapraszamy do podjęcia z nami nowego wyzwania i współpracy!

Karolina Salwińska - tel.: 535 000 309